Филтри -

Машини за обработка на почвата ÖVERUM од Европа

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

48 огласа: Машини за обработка на почвата ÖVERUM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 1.241 € SEK 14.000 SEK
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 4.600 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
Контактирајте го продавачот
аукција 4.400 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Jonava
аукција 1.374 € SEK 15.500 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 2.083 € SEK 23.500 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 478,70 € SEK 5.400 SEK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аукција 5.275 € SEK 59.500 SEK
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Словачка, Šurany
реверзибилен плуг ÖVERUM DX 5100 F реверзибилен плуг ÖVERUM DX 5100 F реверзибилен плуг ÖVERUM DX 5100 F
3
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.989 € SEK 45.000 SEK
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
3 години на Agriline
реверзибилен плуг ÖVERUM 5
1
Контактирајте го продавачот
5.409 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
7.107 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
плуг ÖVERUM 3
1
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.570 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
плуг ÖVERUM 4 плуг ÖVERUM 4 плуг ÖVERUM 4
3
Контактирајте го продавачот
1.570 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
4.990 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
12.750 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27793 Wildeshausen
реверзибилен плуг ÖVERUM MF 725-6 AS реверзибилен плуг ÖVERUM MF 725-6 AS реверзибилен плуг ÖVERUM MF 725-6 AS
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
9.100 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
рото брана ÖVERUM 400
1
Контактирајте го продавачот
4.116 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се