Филтри -

Машини за обработка на почвата Niemeyer од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата Niemeyer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
420 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Германија, 48488 Emsbüren
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Budila Brasov
рото брана Niemeyer KR 3020
1
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
слама култиватор Niemeyer TE303 слама култиватор Niemeyer TE303 слама култиватор Niemeyer TE303
3
Контактирајте го продавачот
2.705 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
3.670 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
8.361 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
1.990 €
Земјоделски валјак
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fröndenberg
Контактирајте го продавачот
790 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се