Филтри -

Машини за обработка на почвата Niemeyer

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата Niemeyer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.361 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fröndenberg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
790 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
420 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Budila Brasov
рото брана Niemeyer KR 3020
1
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
слама култиватор Niemeyer TE303 слама култиватор Niemeyer TE303 слама култиватор Niemeyer TE303
3
Контактирајте го продавачот
2.705 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
3.670 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
1.990 €
Земјоделски валјак
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се