Филтри -

Машини за обработка на почвата New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.916 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор New Holland stxv 300 култиватор New Holland stxv 300 култиватор New Holland stxv 300
3
Контактирајте го продавачот
10.115 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор New Holland sum 307 rh култиватор New Holland sum 307 rh култиватор New Holland sum 307 rh
3
Контактирајте го продавачот
23.936 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор New Holland stc 300 rs
1
Контактирајте го продавачот
11.778 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се