Филтри -

Машини за обработка на почвата New Holland

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.916 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Київ
слама култиватор New Holland STX300V
1
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор New Holland stxv 300 култиватор New Holland stxv 300 култиватор New Holland stxv 300
3
Контактирајте го продавачот
10.115 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор New Holland sum 307 rh култиватор New Holland sum 307 rh култиватор New Holland sum 307 rh
3
Контактирајте го продавачот
23.936 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор New Holland stc 300 rs
1
Контактирајте го продавачот
11.778 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
мулчер за трактор New Holland new holland
1
Контактирајте го продавачот
2.469 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Реверзибилен плуг
Година 01/2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-82004 Montauban
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се