Филтри -

Машини за обработка на почвата NIEMEYER од Европа

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата NIEMEYER: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Плуг
Година 2010-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48361 Beelen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
700 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
831,93 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 49828 Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Реверзибилен плуг
Година 2003-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Плуг
Година 1995-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17098 Friedland
Контактирајте го продавачот
950 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 49844 Bawinkel
Контактирајте го продавачот
500 €
Земјоделски валјак
Година 1995-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 49716 Rühle
реверзибилен плуг NIEMEYER DELTA 1-160 реверзибилен плуг NIEMEYER DELTA 1-160 реверзибилен плуг NIEMEYER DELTA 1-160
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 1995-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mariënheem
слама култиватор NIEMEYER TE303 слама култиватор NIEMEYER TE303 слама култиватор NIEMEYER TE303
3
Контактирајте го продавачот
2.705 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
плуг NIEMEYER Packer+Nachläufer WP-9-90
1
Контактирајте го продавачот
890 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се