Филтри -

Машини за обработка на почвата NIEMEYER

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата NIEMEYER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.300 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
1.990 €
Земјоделски валјак
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба NIEMEYER kr 250
1
Контактирајте го продавачот
8.127 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
земјоделски валјак NIEMEYER WPE 6-90 земјоделски валјак NIEMEYER WPE 6-90
2
Контактирајте го продавачот
820 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Stiens
Контактирајте го продавачот
630 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
831 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Krabbendijke
слама култиватор NIEMEYER TE303 слама култиватор NIEMEYER TE303 слама култиватор NIEMEYER TE303
3
Контактирајте го продавачот
2.705 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Spelle
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се