Филтри -

Машини за обработка на почвата NEW HOLLAND од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата NEW HOLLAND од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.584 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор NEW HOLLAND stc 300 rs
1
Контактирајте го продавачот
11.778 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор NEW HOLLAND sum 307 rh култиватор NEW HOLLAND sum 307 rh култиватор NEW HOLLAND sum 307 rh
3
Контактирајте го продавачот
23.936 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се