Филтри -

Машини за обработка на почвата NEW HOLLAND

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
Контактирајте го продавачот
15.584 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
реверзибилен плуг NEW HOLLAND PXV51080S XLD реверзибилен плуг NEW HOLLAND PXV51080S XLD реверзибилен плуг NEW HOLLAND PXV51080S XLD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Lichtervelde
нови слама култиватор NEW HOLLAND STX V500 CULTIVATOR нови слама култиватор NEW HOLLAND STX V500 CULTIVATOR нови слама култиватор NEW HOLLAND STX V500 CULTIVATOR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Холандија, Maasdam, Nederland
Контактирајте го продавачот
16.584 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
мулчер за трактор NEW HOLLAND new holland
1
Контактирајте го продавачот
2.469 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
нови рото фреза NEW HOLLAND RVM 100G нови рото фреза NEW HOLLAND RVM 100G нови рото фреза NEW HOLLAND RVM 100G
3
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Шпанија, Huelva
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Boekel
култиватор NEW HOLLAND stc 300 rs култиватор NEW HOLLAND stc 300 rs
2
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор NEW HOLLAND STC300RS- 3 rijen cultivator култиватор NEW HOLLAND STC300RS- 3 rijen cultivator
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Lochristi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Lochristi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Avelgem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Avelgem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Холандија, Weert
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се