Филтри -

Машини за обработка на почвата NAUD

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата NAUD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг NAUD 4 (2+1+)
1
Контактирајте го продавачот
1.174 € UAH 49.900 UAH
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
плуг NAUD
1
Контактирајте го продавачот
NAUD
48 ч.
1.174 € UAH 49.900 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.890 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг NAUD реверзибилен плуг NAUD реверзибилен плуг NAUD
3
Контактирајте го продавачот
2.731 € PLN 12.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Szlachcin
реверзибилен плуг NAUD 5540 реверзибилен плуг NAUD 5540 реверзибилен плуг NAUD 5540
3
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
4.129 € PLN 19.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се