Филтри -

Машини за обработка на почвата Mzuri

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Mzuri

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови пружинеста фреза Mzuri Mzuri Rezult нови пружинеста фреза Mzuri Mzuri Rezult
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Ashmyany
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови подривач Mzuri Rehab нови подривач Mzuri Rehab нови подривач Mzuri Rehab
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белорусија, Ashmyany
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се