Филтри -

Машини за обработка на почвата Muratori

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Muratori

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.549 € DKK 19.000 DKK
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
рото фреза Muratori MZ4 - 155 рото фреза Muratori MZ4 - 155 рото фреза Muratori MZ4 - 155
3
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Roosendaal
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се