Филтри -

Машини за обработка на почвата Moro Aratri од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Moro Aratri од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 33374250 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
9.967 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 33374250 м
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.894 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 33374250 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
18.483 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 33374250 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
22.026 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
25.151 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 20 м
Украина, Житомир
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се