Филтри -

Машини за обработка на почвата Moreni

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Moreni: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.418 € PLN 38.900 PLN
Рото брана
Година 2020-02 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
9.990 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Финска, Laitila
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.083,19 €
Рото брана
Година 2022-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4906 Eberschwang
E-FARM.COM
6 години на Agriline
нови рото брана Moreni  Силовая борона для овощей UNO 3 - 4
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
нови рото брана Moreni Eksi
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1 м
Казахстан, Алматы
нови рото брана Moreni VITIS
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 35 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.255 м
Казахстан, Алматы
нови рото брана Moreni Вертикальные фрезы ASCOT
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
нови рото брана Moreni EKOS & EKOSTONE
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.365 м
Казахстан, Алматы
рото брана Moreni  Силовая борона для овощей ZERO с 3 или 4 роторами
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
нови рото брана Moreni KRONOS нови рото брана Moreni KRONOS
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.575 м
Казахстан, Алматы
нови рото брана Moreni Вертикальные фрезы STEEL
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
нови рото фреза Moreni MA-H
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Потребна сила на трактор 130 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
нови рото фреза Moreni COMPACT 3D - Q - K - KQ
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се