Филтри -

Машини за обработка на почвата Monosem

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата Monosem

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.490 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 12 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Rišňovce
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Albersdorf
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се