Филтри -

Машини за обработка на почвата Mitas

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Mitas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.800 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
38.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
46.200 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
38.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Звенигородка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се