Филтри -

Машини за обработка на почвата Metal-Technik од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Metal-Technik од Полска: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови аератор за тревник Metal-Technik Rastra de escarda нови аератор за тревник Metal-Technik Rastra de escarda
2
Контактирајте го продавачот
2.963 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
нови пружинеста фреза Metal-Technik Hackstriegel /Chwastownik / DESYERBADOR MECANICO
1
Контактирајте го продавачот
3.216 €
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.442 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
5.194 € PLN 24.000 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
нови аератор за тревник Metal-Technik Wiesenegge /Włóka łąkowo – polowa 8m / 4 rzęy / Grada para prade
1
Контактирајте го продавачот
2.105 €
Аератор за тревник
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik Grada para prados Metal-Technik 6m
1
Контактирајте го продавачот
1.471 €
Аератор за тревник
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
нови пружинеста фреза Metal-Technik Hackstriegel /Chwastownik / Desyerbador 8 m
1
Контактирајте го продавачот
3.996 €
Пружинеста фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik нови аератор за тревник Metal-Technik нови аератор за тревник Metal-Technik
3
Контактирајте го продавачот
803,70 € PLN 3.714 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
нови аератор за тревник Metal-Technik Wiesenegge 5m/Heavy meadow field drag 5 / Волокуша 5 м/ Herse lo нови аератор за тревник Metal-Technik Wiesenegge 5m/Heavy meadow field drag 5 / Волокуша 5 м/ Herse lo нови аератор за тревник Metal-Technik Wiesenegge 5m/Heavy meadow field drag 5 / Волокуша 5 м/ Herse lo
3
Контактирајте го продавачот
1.886 € PLN 8.715 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
нови аератор за тревник Metal-Technik Włóka łąkowa polowa 5m 2-cyl. //  UFNAL нови аератор за тревник Metal-Technik Włóka łąkowa polowa 5m 2-cyl. //  UFNAL
2
Контактирајте го продавачот
1.428 € PLN 6.600 PLN
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
нови аератор за тревник Metal-Technik Włóka łąkowo-polowa 6m Wiesenegge 6m/Heavy meadow field drag 6 / нови аератор за тревник Metal-Technik Włóka łąkowo-polowa 6m Wiesenegge 6m/Heavy meadow field drag 6 /
2
Контактирајте го продавачот
1.969 € PLN 9.100 PLN
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
нови аератор за тревник Metal-Technik Heavy meadow field drag нови аератор за тревник Metal-Technik Heavy meadow field drag нови аератор за тревник Metal-Technik Heavy meadow field drag
3
Контактирајте го продавачот
2.805 € PLN 12.960 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.939 € PLN 27.450 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.66 м
Полска, Choroszcz
нови аератор за тревник Metal-Technik нови аератор за тревник Metal-Technik нови аератор за тревник Metal-Technik
3
Контактирајте го продавачот
4.209 € PLN 19.450 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Choroszcz
нови аератор за тревник Metal-Technik нови аератор за тревник Metal-Technik нови аератор за тревник Metal-Technik
3
Контактирајте го продавачот
2.192 € PLN 10.130 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се