Филтри -

Машини за обработка на почвата Metal-Technik од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Машини за обработка на почвата Metal-Technik

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.960 € PLN 9.000 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
нови аератор за тревник Metal-Technik Rastra de escarda нови аератор за тревник Metal-Technik Rastra de escarda
2
Контактирајте го продавачот
2.963 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
нови пружинеста фреза Metal-Technik Hackstriegel /Chwastownik / DESYERBADOR MECANICO
1
Контактирајте го продавачот
3.216 €
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
нови пружинеста фреза Metal-Technik Hackstriegel /Chwastownik / Desyerbador 8 m
1
Контактирајте го продавачот
3.996 €
Пружинеста фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik 2-cyl. //  UFNAL нови аератор за тревник Metal-Technik 2-cyl. //  UFNAL
2
Контактирајте го продавачот
1.437 € PLN 6.600 PLN
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Stoczek
нови аератор за тревник Metal-Technik Włóka łąkowo-polowa 6m Wiesenegge 6m/Heavy meadow field drag 6 / нови аератор за тревник Metal-Technik Włóka łąkowo-polowa 6m Wiesenegge 6m/Heavy meadow field drag 6 /
2
Контактирајте го продавачот
1.981 € PLN 9.100 PLN
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
6.119 € PLN 28.100 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.539 € PLN 11.660 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.177 € PLN 10.000 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
нови аератор за тревник Metal-Technik нови аератор за тревник Metal-Technik
2
Контактирајте го продавачот
1.176 € PLN 5.400 PLN
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
аератор за тревник Metal-Technik аератор за тревник Metal-Technik
2
Контактирајте го продавачот
1.756 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.703 € PLN 21.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
942,60 € PLN 4.329 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
1.502 € PLN 6.900 PLN
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wełnin
Контактирајте го продавачот
1.442 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik Grada para prados Metal-Technik 6m
1
Контактирајте го продавачот
1.471 €
Аератор за тревник
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik Wiesenegge /Włóka łąkowo – polowa 8m / 4 rzęy / Grada para prade
1
Контактирајте го продавачот
2.105 €
Аератор за тревник
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
4.343 €
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.338 €
Аератор за тревник
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.675 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.742 € PLN 8.000 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
аератор за тревник Metal-Technik аератор за тревник Metal-Technik аератор за тревник Metal-Technik
3
Контактирајте го продавачот
3.418 €
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
716 €
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
аератор за тревник Metal-Technik аератор за тревник Metal-Technik
2
Контактирајте го продавачот
1.979 €
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се