Филтри -

Машини за обработка на почвата Metal-Technik

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

72 огласа: Машини за обработка на почвата Metal-Technik

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови аератор за тревник Metal-Technik 2-cyl. //  UFNAL нови аератор за тревник Metal-Technik 2-cyl. //  UFNAL
2
Контактирајте го продавачот
1.467 € PLN 6.600 PLN
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Stoczek
нови аератор за тревник Metal-Technik Włóka łąkowo-polowa 6m Wiesenegge 6m/Heavy meadow field drag 6 / нови аератор за тревник Metal-Technik Włóka łąkowo-polowa 6m Wiesenegge 6m/Heavy meadow field drag 6 /
2
Контактирајте го продавачот
2.023 € PLN 9.100 PLN
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Turośl
Контактирајте го продавачот
1.588 € PLN 7.140 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
962,50 € PLN 4.329 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
6.248 € PLN 28.100 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.027 € PLN 9.115 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.223 € PLN 10.000 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.593 € PLN 11.660 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
1.779 € PLN 8.000 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bialystok, Podlaskie
нови аератор за тревник Metal-Technik нови аератор за тревник Metal-Technik
2
Контактирајте го продавачот
1.201 € PLN 5.400 PLN
Аератор за тревник
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
аератор за тревник Metal-Technik аератор за тревник Metal-Technik
2
Контактирајте го продавачот
1.714 €
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.803 € PLN 21.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
1.534 € PLN 6.900 PLN
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wełnin
Контактирајте го продавачот
1.442 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik Grada para prados Metal-Technik 6m
1
Контактирајте го продавачот
1.471 €
Аератор за тревник
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
нови аератор за тревник Metal-Technik Wiesenegge /Włóka łąkowo – polowa 8m / 4 rzęy / Grada para prade
1
Контактирајте го продавачот
2.105 €
Аератор за тревник
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
4.343 €
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
4.669 € PLN 21.000 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
1.338 €
Аератор за тревник
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.675 €
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Turośl
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Turośl
Контактирајте го продавачот
1.599 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Turośl
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Turośl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се