Филтри -

Машини за обработка на почвата Metal-Fach

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Машини за обработка на почвата Metal-Fach

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Капацитет 7.5 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 5 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
7.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 5 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 105 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
4.480 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
1.775 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 15 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, Zeven
нови мулчер за трактор Metal-Fach Z-022 L160
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 95 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 5 мм Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
39.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, м.Вінниця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се