Филтри -

Машини за обработка на почвата McFarLane

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата McFarLane

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.366 €
Запчеста фреза
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.830 €
Запчеста фреза
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 22 м
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.680 €
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 15.2 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.530 €
Запчеста фреза
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 19 м
Украина, Жуківці
Контактирајте го продавачот
15.180 € UAH 630.000 UAH
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.060 €
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се