Филтри -

Машини за обработка на почвата McFARLANE од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата McFARLANE од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови запчеста фреза McFARLANE WDL 2070 -16 FA
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 51.800 €
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 340 кс
Година 12/2021 Километража Ширина на опфаќање 21 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 4 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Днепропетровск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Длабочина на обработка 4 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 47.000 €
Запчеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Чумаки
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 29.740 €
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 15.2 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.940 €
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Запчеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Запчеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Запчеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
11.380 € UAH 420.000 UAH
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се