Филтри -

Машини за обработка на почвата McFARLANE

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата McFARLANE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Запчеста фреза
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 22 м
Украина, Тараща
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 48.460 €
Запчеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 18.3 м
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.500 € UAH 578.000 UAH
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.340 €
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 60 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 15.2 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
35.200 € Со вклучен ДДВ
Запчеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.770 €
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Запчеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
36.900 € Со вклучен ДДВ
Запчеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Звенигородка
нови запчеста фреза McFARLANE WDL 2070 -16 FA
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.030 €
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 340 кс
Година 12/2021 Километража Ширина на опфаќање 21 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.000 €
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 50 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Украина, Чагів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 4 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Длабочина на обработка 4 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Дніпро́
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се