Филтри -

Машини за обработка на почвата McCONNEL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата McCONNEL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 750 мм
Година 2014 Километража 20 м/ч Ширина на опфаќање 2.75 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Husum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се