Филтри -

Машини за обработка на почвата Maschio од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Maschio од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 60 м
Романија, Giurgița
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови рото фреза Maschio Freză model H 165
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 165 м
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се