Филтри -

Машини за обработка на почвата Maschio од Германија

Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

154 огласа: Машини за обработка на почвата Maschio од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.85 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Култиватор
Работна брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
18.858 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови рото фреза Maschio C 250 BODENFRÄSE нови рото фреза Maschio C 250 BODENFRÄSE нови рото фреза Maschio C 250 BODENFRÄSE
3
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
32.300 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
32.300 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
нови мулчер за трактор Maschio Giraffa XL 185 SE нови мулчер за трактор Maschio Giraffa XL 185 SE
2
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.85 м
Германија, Teterow
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.57 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови култиватор Maschio Toro Rapido Plus 600 HD нови култиватор Maschio Toro Rapido Plus 600 HD
2
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Teterow
Контактирајте го продавачот
16.490 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
45.450 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Bockel - Gyhum
рото брана Maschio bodenfräse u 205 рото брана Maschio bodenfräse u 205 рото брана Maschio bodenfräse u 205
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
9.831 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови рото фреза Maschio C 280 нови рото фреза Maschio C 280 нови рото фреза Maschio C 280
3
Контактирајте го продавачот
7.815 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
рото фреза Maschio Bodenfräse U 205 рото фреза Maschio Bodenfräse U 205 рото фреза Maschio Bodenfräse U 205
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sittensen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Претплати се