Филтри -

Машини за обработка на почвата Maschio од Европа

Резултати од пребарување: 210 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

210 огласа: Машини за обработка на почвата Maschio

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
нови рото фреза Maschio C 250 BODENFRÄSE нови рото фреза Maschio C 250 BODENFRÄSE нови рото фреза Maschio C 250 BODENFRÄSE
3
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
32.300 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
32.300 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
нови мулчер за трактор Maschio Giraffa XL 185 SE нови мулчер за трактор Maschio Giraffa XL 185 SE
2
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.85 м
Германија, Teterow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.57 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови култиватор Maschio Toro Rapido Plus 600 HD нови култиватор Maschio Toro Rapido Plus 600 HD
2
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Teterow
Контактирајте го продавачот
16.490 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
45.450 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Bockel - Gyhum
рото брана Maschio bodenfräse u 205 рото брана Maschio bodenfräse u 205 рото брана Maschio bodenfräse u 205
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
9.831 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови рото фреза Maschio C 280 нови рото фреза Maschio C 280 нови рото фреза Maschio C 280
3
Контактирајте го продавачот
7.815 €
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Холандија, Helmond
рото фреза Maschio Bodenfräse U 205 рото фреза Maschio Bodenfräse U 205 рото фреза Maschio Bodenfräse U 205
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Германија, Holle-Grasdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 210 огласа
Прикажи
Претплати се