Филтри -

Машини за обработка на почвата Maschio од Данска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата Maschio од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.368 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
1.986 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
9.193 €
Мулчер за трактор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Данска, Roslev
Контактирајте го продавачот
19.996 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
12.306 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
2.416 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.15 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
8.924 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3.1 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
2.416 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
3.865 € Без ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 200 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
8.965 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Lintrup
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се