Филтри -

Машини за обработка на почвата Maschio

Резултати од пребарување: 224 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

224 огласа: Машини за обработка на почвата Maschio

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
диск брана Maschio veloce 300 диск брана Maschio veloce 300 диск брана Maschio veloce 300
3
Контактирајте го продавачот
11.600 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.550 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови рото фреза Maschio Freză model H 165
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 165 м
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
6.471 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, LOC. PETREASA, COM. REMETEA
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.479 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
16.880 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.850 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
43.650 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 14 м
Холандија, Leende
Контактирајте го продавачот
3.144 € PLN 14.500 PLN
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 224 огласа
Прикажи
Претплати се