Филтри -

Машини за обработка на почвата Mandam

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата Mandam

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.490 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Rietberg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.735 € Со вклучен ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Zülpich
Контактирајте го продавачот
37.100 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ŁUBOWO
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.300 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rietberg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се