Филтри -

Машини за обработка на почвата Madara Agro

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Madara Agro

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Pecica
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Работна брзина 18 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се