Филтри -

Машини за обработка на почвата MZURI

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата MZURI: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана MZURI Rezult нови диск брана MZURI Rezult нови диск брана MZURI Rezult
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 120200 кс Работна брзина 1020 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, м. Хмельницький
диск брана MZURI REZULT диск брана MZURI REZULT
2
Контактирајте го продавачот
17.980 € UAH 709.900 UAH
Диск брана
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2021 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Синельниково
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
нови подривач MZURI Mzuri Rehab нови подривач MZURI Mzuri Rehab нови подривач MZURI Mzuri Rehab
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белорусија, Ошмяны
друга фреза MZURI Mzuri Rezult друга фреза MZURI Mzuri Rezult друга фреза MZURI Mzuri Rezult
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Ошмяны
Контактирајте го продавачот
12.380 € GBP 10.500 GBP
Подривач
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се