Филтри -

Машини за обработка на почвата MURATORI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата MURATORI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото фреза MURATORI MZ4 - 155 рото фреза MURATORI MZ4 - 155 рото фреза MURATORI MZ4 - 155
3
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
мулчер за трактор MURATORI Sichelmähwerk мулчер за трактор MURATORI Sichelmähwerk мулчер за трактор MURATORI Sichelmähwerk
3
Контактирајте го продавачот
2.605 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се