Филтри -

Машини за обработка на почвата MTZ

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата MTZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рото фреза MTZ
1
Контактирајте го продавачот
1.358 € KZT 680.000 KZT
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Казахстан, Актобе
Контактирајте го продавачот
7.800 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Хмельницький
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се