Филтри -

Машини за обработка на почвата METAL-FACH

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата METAL-FACH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 5 мм Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
39.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 18 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, м.Вінниця
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се