Филтри -

Машини за обработка на почвата MASSANO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата MASSANO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 150220 мм Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Латвија, Klives
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се