Филтри -

Машини за обработка на почвата MASCHIO од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата MASCHIO од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Подривач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Забілоччя
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Мулчер за трактор
Година 09/2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Забілоччя
Контактирајте го продавачот
7.026 € UAH 280.000 UAH
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
15.380 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 55 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.039 €
Друга фреза
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцьк
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се