Филтри -

Машини за обработка на почвата MASCHIO од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата MASCHIO од Романија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
нови рото фреза MASCHIO Freză model H 165
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 165 м
Романија, Pecica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови подривач MASCHIO SCARIFICATOR, PINOCCHIO 250/5 нови подривач MASCHIO SCARIFICATOR, PINOCCHIO 250/5
2
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
нови подривач MASCHIO SCARIFICATOR, ATTILA 250/5 нови подривач MASCHIO SCARIFICATOR, ATTILA 250/5
2
Контактирајте го продавачот
9.997 €
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
нови подривач MASCHIO SCARIFICATOR, ATIILA 300/7 нови подривач MASCHIO SCARIFICATOR, ATIILA 300/7
2
Контактирајте го продавачот
12.751 €
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
5.310 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, București
Контактирајте го продавачот
1.350 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Budila Brasov
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се