Филтри -

Машини за обработка на почвата MASCHIO од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата MASCHIO од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Рото брана
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Рото брана
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Земјоделски валјак
Година 1998-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Плуг
Година 2013-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
рото брана MASCHIO aquila 5000
1
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Рото брана
Година 1998-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се