Филтри -

Машини за обработка на почвата MASCHIO од Европа

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

159 огласа: Машини за обработка на почвата MASCHIO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.550 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.200 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
28.551 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.125 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
11.167 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
10.125 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
11.167 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
550 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
рото брана MASCHIO Barbi 100 рото брана MASCHIO Barbi 100 рото брана MASCHIO Barbi 100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се