Филтри -

Машини за обработка на почвата MASCHIO од Австрија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата MASCHIO од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.658 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
10.125 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
11.167 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
10.125 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
11.167 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4724 Neukirchen Am Walde
Контактирајте го продавачот
10.531 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3311 Zeillern
Контактирајте го продавачот
11.584 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
12.916 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
11.415 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
14.083 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
рото брана MASCHIO Kreiselegge рото брана MASCHIO Kreiselegge
2
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2019 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Wolfsbach
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се