Филтри -

Машини за обработка на почвата MANDAM

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата MANDAM: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 419,40 € SEK 4.400 SEK
Аератор за тревник
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Helmond
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.900 US$ EUR ≈ 3.659 €
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
7.889,92 €
Диск брана
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.889,92 €
Диск брана
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5274 Burgkirchen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се