Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови реверзибилен плуг Lemken  EUROPAL 7 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  7 PLUS 3/1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  7 4+1 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 165 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Узбекистан, Tashkent
нови реверзибилен плуг Lemken  EUROPAL 5 2+1 N-100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови диск брана Lemken Rubin 9/300 U
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се