Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
плуг Lemken Diamant плуг Lemken Diamant
2
Контактирајте го продавачот
15.780 € HUF 5.990.000 HUF
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szalkszentmárton
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
слама култиватор Lemken Smaragd слама култиватор Lemken Smaragd
2
Контактирајте го продавачот
10.510 € HUF 3.990.000 HUF
Слама култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szalkszentmárton
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се