Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Украина

Резултати од пребарување: 380 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

380 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 245 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 315 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Безуглівка
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7
1
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 5
1
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 270 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.744 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
4.200 US$ EUR ≈ 3.842 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.946 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
14.810 € UAH 600.000 UAH
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.020 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
реверзибилен плуг Lemken EuroDiamant 9
1
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Sumy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 380 огласа
Прикажи
Претплати се