Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Романија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, TELEORMAN
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Романија
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 08/2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Ulmeni
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се