Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Полска

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.030 € PLN 64.900 PLN
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
диск брана Lemken Rubin 9 диск брана Lemken Rubin 9 диск брана Lemken Rubin 9
3
Контактирајте го продавачот
15.980 € PLN 69.000 PLN
Диск брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.580 € PLN 75.900 PLN
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
5.790 € PLN 25.000 PLN
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
5.982 € PLN 25.830 PLN
Култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Kruszwica
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Wierzbno
нови реверзибилен плуг Lemken
1
Контактирајте го продавачот
12,74 € PLN 55 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Sadówiec
Контактирајте го продавачот
20.380 € PLN 88.000 PLN
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
41.690 € PLN 180.000 PLN
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
10.770 € PLN 46.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
22.930 € PLN 99.000 PLN
Слама култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
23.620 € PLN 102.000 PLN
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
18.300 € PLN 79.000 PLN
Слама култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
15.280 € PLN 66.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
8.082 € PLN 34.900 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
5.373 € PLN 23.200 PLN
Слама култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
7.689 € PLN 33.200 PLN
Слама култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се