Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Lemken од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.330 € GBP 9.750 GBP
Плуг
Длабочина на обработка 1016 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 11/2001 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се