Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Холандија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Холандија, Erp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 105 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Middenmeer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zuidoostbeemster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zuidoostbeemster
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 'T Zand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 105 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, 'T Zand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 'T Zand
нови рото брана Lemken Zirkon 8/300 + TPW 500 – 125
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
нови рото брана Lemken Zirkon 8/300 + TPW 500 – 125
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се