Филтри -

Машини за обработка на почвата Lemken од Германија

Резултати од пребарување: 225 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

225 огласа: Машини за обработка на почвата Lemken од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, 39171 Langenweddinge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.008 €
Слама култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.814 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.865 €
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Prenzlau
диск брана Lemken Gigant Rubin 10/800S диск брана Lemken Gigant Rubin 10/800S диск брана Lemken Gigant Rubin 10/800S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
24.990 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
61.800 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг Lemken JUWEL 8 5 N 100
1
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Steinheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 225 огласа
Прикажи
Претплати се